• اخبار تصویری


اطلاعیه وام دانشجویی

صندوق رفاه دانشجویی، اطلاعات پیرامون وام دانشجویی را اعلام کرد.

به اطلاع دانشجویان محترم متقاضی وامهای دانشجویی اعم از وام تحصیلی ویژه دکتری، وام ضروری حوادث غیر مترقبه (ویژه سیل زدگان سال 98)، تغذیه و زیارت عتبات عالیات می رساند که تا تاریخ 98/03/26 می توانند از طریق پورتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به آدرس www.bp.swf.ir مراجعه و نسبت به ثبت درخواست وام خود اقدام نمایند.
لازم به ذکر است به دانشجویانی که پس از این تاریخ اقدام به ثبت درخواست یا ارائه مدارک نمایند وام تعلق نمی گیرد.
براساس آخرین مصوبات صندوق رفاه دانشجویان:
امکان ثبت وام ویژه دکتری بانک توسعه تعاون (به مبلغ ۲۱ میلیون ریال) برای سه ماه بهار و تابستان 98 و وام ویژه دکتری صندوق رفاه ( به مبلغ ۳۶ میلیون ریال) برای شش ماه اول سال 98 در سنوات مجاز تحصیلی، برای دانشجویان غیرشاغل و غیر بورسیه امکان‌پذیر می باشد و صرفا واجدین شرایط می توانند از وام مذکور استفاده نمایند.
وام ضروری حوادث غیر مترقبه صرفا به دانشجویان ساکن در مناطق سیل زده سال 98 پرداخت می شود و سقف وام مذکور ۲۰ میلیون ریال می‌باشد و متقاضیان با ارائه گواهی از فرمانداری یا استانداری محل اقامت خود می توانند از وام مذکور بهره مند گردند.
پرداخت وام زیارت عتبات عالیات برای دانشجویان متقاضی با ارائه نامه ستاد عتبات عالیات دانشگاهیان و سایر مستندات انجام خواهد شد.


شنبه ١١ خرداد ١٣٩٨ - ٠٨:٠٣ شماره خبر: ٩٠٠١ بازدید: 4096 نسخه چاپي