• خبر روز


مراسم افتتاحیه همایش ملی «مددکاری اجتماعی و توسعه ‌پایدار» از نظریه تا عمل

همایش ملی «مددکاری اجتماعی و توسعه ‌پایدار» (از نظریه تا عمل) به‌همت دانشگاه علامه طباطبائی و همکاری سازمان بهزیستی کشور در سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، به نقل از عطنا، در این مراسم که ۲۲ آبان‌ماه برگزار شد، برخی از مسئولان کشوری، استادان دانشگاه، پژوهشگران و دانشجویان حضور داشتند.

در مراسم افتتاحیه محمد زاهدی‌اصل، مدیرگروه مددکاری دانشگاه علامه طباطبائی و دبیر علمی همایش ملی «مددکاری اجتماعی و توسعه ‌پایدار»، حبیب‌الله مسعودی‌نوید، معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی و نایب‌رئیس این همایش، نعمت‌الله ایران‌زاده، معاون فرهنگی دانشگاه علامه طباطبائی و حجت‌الاسلام هادی صادقی، معاون فرهنگی قوه قضائیه به سخنرانی پرداختند.

همچنین در این مراسم از کتاب‌های «تندیس اراده» درمورد دستاوردهای گروه‌های زنان سرپرست خانوار در استان‌های مختلف کشور و کتاب «راهنمایی تشخیص راه‌اندازی گروه‌های همیار، در زمینه توانمندی‌سازی» تألیف سازمان بهزیستی کشور، رونمایی شد.

در این همایش دو روزه پنل‌ها و نشست‌های تخصصی شامل، «مددکاری اجتماعی، سلامت اجتماعی و آسیب‌های اجتماعی»، «مددکاری اجتماعی و توانمندسازی»، «آموزش نظری و عملی مددکاری اجتماعی»، «مددکاری اجتماعی، خانواده و زنان»، «مددکاری اجتماعی، نقد و نظریه‌پردازی»، «مددکاری اجتماعی، حوزه سلامت و حوادث غیرمترقبه»، «مددکاری اجتماعی و اخلاق حرفه‌ای»، «مددکاری اجتماعی، کودک و مدرسه»، «مددکاری اجتماعی و سیاست‌گذاری اجتماعی»، «حقوق شهروندی و عدالت قضائی»، «مددکاری اجتماعی و صنعت» و «مددکاری اجتماعی، توسعه محلی و سکونتگاه‌های غیررسمی» برگزار شد.

پنج شنبه ٢٤ آبان ١٣٩٧ - ٢١:٤٤ شماره خبر: ٧٤٠٠ بازدید: 581 نسخه چاپي