• خبر روز


آغاز ثبت‌نام سی و هفتمین دوره دانش‌افزایی استادان از روز 19 آبان

دفتر هم‌اندیشی استادان و نخبگان دانشگاه علامه طباطبائی(ره) سی و هفتمین دوره دانش‌افزایی استادان را به مناسبت سالروز رحلت ملکوتی فیلسوف و عالم فرزانه علامه طباطبائی(ره) با موضوع بزرگداشت مقام شامخ این استاد متعهد برگزار می‌نماید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، بنا بر اعلام دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، این دوره باهدف بررسی ابعاد مختلف و زوایای علمی، اخلاقی، فلسفی، تفسیری و عرفانی علامه طباطبائی و با حضور و تدریس استادان حوزه و دانشگاه؛ آیت‌الله محمدباقر تحریری، دکتر حسن رحیم‌پور ازغدی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر عبدالکریم بهجت پور، حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر سید حسن اسلامی و آقای شهریار زرشناس طی روزهای 23 و 24 آبان ماه برگزار خواهد شد.

بر اساس این اعلام، روز اول دوره، به صورت مشترک در محل کتابخانه مرکزی  با محوریت همایش بزرگداشت مقام علامه طباطبائی و در روز دوم به‌صورت حضور در نشست‌های تخصصی و کارگاه‌های مجزا خواهد بود.

دفتر هم‌اندیشی استادان و نخبگان دانشگاه علامه طباطبائی (ره) از اعضای محترم هیئت‌علمی متقاضی درخواست داشت که قبل از ثبت‌نام موارد زیر را مدنظر قرار دهند:

-    غیبت در کل دوره تنها دو ساعت مجاز بوده و موجه محسوب می‌شود

-    هر شخص مجاز به ثبت‌نام در یک کارگاه می باشد

-    استادانی که در دوره گذشته در کارگاه غرب‌شناسی ثبت‌نام نموده اند، در الویت ثبت‌نام می‌باشند

-    احتمال حذف، تغییر یا اضافه شدن دوره‌ها با توجه به میزان استقبال استادان وجود دارد

-  اولویت با اعضای هیئت‌علمی واجد شرایط تبدیل وضعیت و ارتقاء است

-    ساعت شروع کلاس‌ها از 8:30 صبح می‌باشد

لازم به ذکر است زمان ثبت‌نام از ساعت 13 روز شنبه 19 آبان ماه جاری بوده و ثبت نام از طریق لینک زیر امکان‌پذیر خواهد بود:

لینک ثبت نام

متقاضیان به‌منظور کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تماس دفتر نهاد دانشگاه 48393596 و شماره داخلی 3596 پردیس مرکزی تماس حاصل نمایند.

 

سه شنبه ١٥ آبان ١٣٩٧ - ١٥:٠٣ شماره خبر: ٧٣١٨ بازدید: 1973 نسخه چاپي