• خبر روز


انعقاد قرارداد همكاري ميان کرسی ارتباطات علم و فناوری یونسکو در دانشگاه علامه طباطبائي و سازمان جهانی بهداشت

کرسی یونسکو در دانشگاه علامه طباطبائي ماموریت یافت در حوزه سنجش افکارعمومی و تولید محتوای رسانه ای در قالب ویدیوی کوتاه، موشن گراف، انیمیشن و اینفوگراف فعالیت کند.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، کرسی یونسکو در دانشگاه علامه طباطبائي با عنایت به اهدافی که در خصوص آگاه سازی افکارعمومی و آموزش به شهروندان برای مقابله با کروناا دنبال می کند، مکلف شد در حوزه سنجش افکارعمومی و تولید محتوای رسانه ای در قالب ویدیوی کوتاه، موشن گراف، انیمیشن و اینفوگراف فعالیت کند.

لازم به ذکر است، کرسی ارتباطات  دانشگاه علامه طباطبائی از ابتدای شیوع ویروس کرونا در اسفندماه سال 1398 با تشکیل تیمی داوطلب از متخصصان حوزه رسانه، پزشکان و ديگر علاقه مندان تولید محتوای علمی عمومی برای مقابله با همه گیری کرونا را آغاز کرد. سازمان جهانی بهداشت پس از ارزیابی فعالیت های صورت گرفته، تصمیم به پشتيباني مالی و معنوی از این فعالیت داوطلبانه گرفت و در حال حاضر گروهي متشکل از پژوهشگران، مترجمان و تولیدکنندگان محتوای تصویری در این گروه فعالیت می کنند.

مركز مشاوره سلامت مهاجر كه از سوي انجمن نخبگان افغانستاني و با پشتيباني دانشگاه علامه طباطبائي در خرداد ١٣٩٨ راه اندازي شده نيز با كرسي يونسكو در اجراي اين پروژه كه مخاطب آن فارسي زبانان در كشور منطقه مي باشد، همكاري دارد.

برای دسترسی به محتوای تولید شده کرسی ارتباطات علم و فناوری یونسکو می توانید به پیج اینستاگرام کرسی به آدرس https://instagram.com/health_comm_committee?igshid=5avqiq8oiazh  مراجعه نماييد.

 

شنبه ١٧ خرداد ١٣٩٩ - ٠٩:٣٠ شماره خبر: ١٢١٥٩ بازدید: 754نسخه چاپي