• خبر روز


فایل‌های کتاب‌های درسی در کتابخانه دیجیتالی دانشگاه و سامانه به‌پژوه دسترس پذیر شد

فایل‌های کتاب‌های درسی فارسی مورد نیاز دانشجویان و اعضای هیئت علمی در سیستم کتابخانه دیجیتالی دانشگاه و سامانه به‌پژوه دسترس‌پذیر شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه با توجه به نیاز دانشجویان و محدود شدن خدمات اطلاعاتی دانشگاه به دلیل شیوع کرونا و نیز درخواست‌های فراوان در خصوص امکان دسترسی به فایل کتاب‌های درسی فارسی اعلام شده از سوی اعضای هیئت علمی، بخشی از عناوین کتاب‌های درسی مندرج در فهرست‌های دریافتی از دانشکده‌ها را تامین کرد.

 این منابع با بیش از 150 عنوان در زمینه‌های موضوعی ادبیات، علوم اجتماعی، علوم ارتباطات و حقوق تهیه شده، و اکنون روی سامانه‌های کتابخانه دیجیتالی دانشگاه و سامانه همراه به‌پژوه قابل دسترس است.

تمامی این منابع در درختواره موجود در سیستم کتابخانه دیجیتالی دانشگاه به تفکیک دانشکده قابل مشاهده و دسترس هستند. شایان ذکر است منابعی که رایگان روی وب و یا روی وب‌سایت ناشران وجود داشته‌اند به صورت تمام متن، و در خصوص منابع غیر رایگان، پیوند دسترسی به آن‌ها قرار داده شده است. نیز برخی منابع دیگر در دست تامین هستند، و ان شاءالله به زودی به این درختواره افزوده خواهند شد. فهرست تمامی منابع به همراه پیوند دسترسی به آن‌ها در قالب پی‌دی‌اف در ذیل قابل دریافت است.

فایل عنوان های کتاب های الکترونیکی

 

 

 

شنبه ١٠ خرداد ١٣٩٩ - ١٣:٥٣ شماره خبر: ١٢٠٩٠ بازدید: 2685نسخه چاپي